portal osiedli, dzielnic i miast
Morenawww.MojeOsiedle.plwww.MojeOsiedle.pl
 
 
 
www.MojeOsiedle.plMorena › Fakty - Listy - Opinie
 
 
Aktualności
  Fakty - Listy - Opinie
 
  Komunikaty
 
Ważne!
  GKS Morena
 
  Parafia
 
Spotkania
  Ankiety
 
  Forum
 
  Ogłoszenia
 
  Galerie
 
Niezbędnik
  Internet
 
  Auto
 
  Bankomaty
 
  Edukacja
 
  Jedzenie
 
  Rozrywka
 
  Sklepy
 
  Sport
 
  Uroda
 
  Urzędy
 
  Usługi
 
  Zdrowie
 
 Warto odwiedzić
 
www.gdansk.pl
Urząd Miejski w Gdańsku

NET P.C.
Radio Gdańsk
Praca w Trójmieście
 Opinie

Lokatorski zamęt 2004-03-05 12:17
Prezes Lokatorsko-Własnościowej Spółdzielni Mieszkaniowej "Morena" nie chce uwłaszczenia. Takiego zdania są mieszkańcy spółdzielni. Otrzymali oni od spółdzielni nieprawdziwą informację o kosztach tego przedsięwzięcia.
więcej

Opinie dotyczące powyższej informacji
Wszystkich opinii: 36 
jEfTAlShhjSkCH  2012-04-07 11:23
Mieszkaniec pisze:Proponowana ochrona ma się ardowspzać do jednego człowieka jeżdzącego po osiedlu rowerem co w konsekwencji zapewni ochronę ale chyba przed dziećmi. Jeden człowiek na tak dużym terenie nie jest w stanie skutecznie przeciwdziałać włamywaczom. Miałoby to sens gdyby podgląd z kamer na osiedlu połączony był z jakąs strf3żf3wką gdzie siedzi drugi ochroniarz. Nie byłby to znaczący koszt na tak dużą ilośc mieszkańcf3w a efekt murowany. Zgadzam się z moimi przedmf3wcami, że jest pewien niesmak w działaniach Millenium. Pobierane stawki są nieadekwatne do poziomu usług . W szczegf3lności mam tu na myśli działania tzw. zarządcf3w nieruchomości. Mam wrażenie, że są to pracownicy Millenium a nie przedstawiciele wspf3lnot. Dziłania bardzo czesto ograniczają się do doraźnego załatwiania drobnych spraw, a w sprawach grubszych takich jak reklamacje na kiepsko wykonane elementy budynku działa niekończąca się spychologia. Czyżby chodziło aby minął okres przysługującej gwarancji i owe braki były zlecone firmie Millenium płatnie?
Ixcan

Rozumiem pana drogi panie ....  2004-03-17 16:18
... z każdej sytuacji zawsze jest co najmniej jedno uczciwe wyjście. Jakie ???? A chociażby takie, że w przypadku przez pana zarysowanym "... NIE GŁOSUJE SIĘ TEMATÓW" z góry stanem obecności przegłosowanych. Przecież ci trzej delegaci dobrze wiedzieli co da takie głosowanie. Niech nikt nigdy nie uważa takiego przypadku za usprawiedliwiony. Takie postępowanie nie usprawiedliwia a pogrąża jeszcze bardzej.
Grabarz .............

Do Pana G..........  2004-03-17 16:01
Sz.P. G...........
Nie chodzi o wsparcie werbalne tylko czynne na grupach członkowskich. Jeżeli na zebraniu grupy członkowskiej miało być ponad stu (100-u) członków spóldzielni, a przyszło tylko trzch (3-ch) to ten pana przedstawiciel komu miał przekazać to co zrobił i robi dla członków. Na takich zebraniach, a było ich sporo w przewadze byli zawsze członkowie rady i zarządu. O co więc panu tak naprawdę chodzi. Przecież go zakrzyczano gdy domagał się od rady i zarządu czegokolwiek, co tym organow nie pasowało a było w interesie członków spóldzielni. Dotychczas interes zarządu i rady nie był i nie jest tożsami z interesem członków.
p

Szanowny panie "p".  2004-03-17 08:28
I co z tego, że masz rację ? Co daje słowne wspieranie tych osób, które do konkretnych celów zostały wybrane ? Co daje " wspieranie do walki wybranych żołnierzy", skoro oni od początku wiedzieli do czego się ich wybiera ? Zbyt wiele słów "dlaczego" w tym spółdzielczym działaniu delegatów. I tutaj nie chciałbym ubliżać żadnemu z nich tylko niech mi odpowiedzą : ... czy godząc się na uczestniczenie w zarządzaniu Moreną nie wiedzieli komu mają służyć ? Czy poddając się "jednoosobowym" zarządom przewodniczących i prezesa postęeą tak, jak postępować powinni ? Co dla nich samych jest ważne : ... wola tych pseudo-zarządców czy dobro wszystkich członków spółdzielni ? ............. Nie mam czasu pytać o wszystko. Tego wszystkiego nazbierao się bardzo wiele.
Grabarz ..........

Spokuj  2004-03-17 00:21
Panowie Szanowni czemusz to się podjudzacie na wzajem. Może rozsądniej szukać uczciwych i profesjonalnych członków spóldzielni, którzy już nie raz usiłowali zrobić dla Was więcej niż się wam wydawało ale wyście ich nie wspierali. Może lepiej przekonać ich aby znowu zawalczyli z Prezesem o wasze i nasze sprawy. Co wy na to?. Skakanie sobie do oczu niczego nie załatwia w tym szambje, bo je trzeba po prostu z tąd wywieść.
p

[1] 2 3 4 5 6 7 8 

Twoja opinia się liczy! Skomentuj tę sprawę!

Tytuł:
Treść:
Autor:
Email:

Serwis www.MojeOsiedle.pl nie ponosi
odpowiedzialności za treść opinii


Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2021  |   Redakcja  |   O nas  |   Regulamin Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO