portal osiedli, dzielnic i miast
Morenawww.MojeOsiedle.plwww.MojeOsiedle.pl
 
 
 
www.MojeOsiedle.plMorena › Fakty - Listy - Opinie
 
 
Aktualności
  Fakty - Listy - Opinie
 
  Komunikaty
 
Ważne!
  GKS Morena
 
  Parafia
 
Spotkania
  Ankiety
 
  Forum
 
  Ogłoszenia
 
  Galerie
 
Niezbędnik
  Internet
 
  Auto
 
  Bankomaty
 
  Edukacja
 
  Jedzenie
 
  Rozrywka
 
  Sklepy
 
  Sport
 
  Uroda
 
  Urzędy
 
  Usługi
 
  Zdrowie
 
 Warto odwiedzić
 
www.gdansk.pl
Urząd Miejski w Gdańsku

NET P.C.
Radio Gdańsk
Praca w Trójmieście
 Opinie

"Drodzy" sąsiedzi 2006-10-24 18:34
Postanowiłem podzielić się z Państwem moimi odkryciami, wiedząc o tym, że narażę się w ten sposób kilku moim sąsiadom. Nie mam jednak zamiaru tolerować zwykłego, ordynarnego złodziejstwa w bezpośrednim moim sąsiedztwie. Być może u większości okradających nas sąsiadów nie było świadomości, że czyniąc ....
więcej

Opinie dotyczące powyższej informacji
Wszystkich opinii: 70 
zapomniałem dodać  2006-12-12 12:10
...i tramwaj nas zawoził na morene z każdego punktu Trójmiasta - za darmo. Bo dzieki Prezesowi.
midiopti

Ano właśnie  2006-12-12 12:08
mniej płaciliśmy za ciepło, domy były zadbane, chodniki były kostką brukowane, elewacje ocieplone jak w innych spółdzielniach. Miły prezes zawsze mniał dla mieszkańców czas i można było go zastać w biurze, był zawsze i uśmiechniety, ogolony i elegancki, uczesany i umyty.
Reasumujac - ..... taką mamy pamięc o tych co odeszli.
Pesymisto - nie bądź takim optymistą.
midiopti

emerycie  2006-12-12 07:21
Jeśli tak dokładnie opisuje obecnośc na rozsprawie to pewnie też byłeś. Napisz więcej czego to dotyczy i ile mieszkańcy za to zapłacą? Przeszłość była taka, że mniej płaciłiśmy za ciepło a teraz trzeba dopłacać, bloki zaniedbane, brudne a tylko Rada na nas zarabia. Czy ktoś wie ile biora za posiedzenie?
też pesymista

ejże emerycie  2006-12-11 21:32
jeśli do skubiących nas w przeszłości masz czelnosć zaliczyć wychudzonego i prawie przezroczystego Jenka to ani ręki ani nogi Ci nie podam. Co sie zas tyczy pani Alicji z krainy czarów to również nie uważam aby rozkoszowanie sie wzajemne można zaliczyć do "skubania nas". Ona dała a On wziął bo w tym cały jest ambaras aby dwoje chciało na raz.
mat

Wspólny kocioł CDN!  2006-12-11 12:23
Dziś (11 grudnia) odbyła się rozprawa Dąbrowski (b.prezes) kontra LWSM Morena. Na sali poza prezesem oczywiście Damaszk, Jenek, Chorzelska... sami podobno wrogowie byłego prezesa. Pewnie przez przypadek i zbieg okoliczności "praworządni" znależli się w pobliżu sądu... Pewnie również przez przypadek to oni wraz z niektórymi radnymi skubali nas w minionym czasie. Może to nieważne ale ktoś kiedyś powiedział, że kto przeszłość zapomina tego historia wymazuje ze swych kart.
emeryt

1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 

Twoja opinia się liczy! Skomentuj tę sprawę!

Tytuł:
Treść:
Autor:
Email:

Serwis www.MojeOsiedle.pl nie ponosi
odpowiedzialności za treść opinii


Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2019  |   Redakcja  |   O nas  |   Regulamin Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO